| Minder a întrebat:

Salutare. Doresc sa imi cumpar un calculator fix, si vreau sa in intreb cum pot sa adun banii mai repede. Dati-mi idei va rog. DAU FUNDA URGENTT.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Calculator fix? De ce nu-i zici ca toata lumea, PC? Calculatorul mobil este laptop sau tableta. Nu poti aduna banii mai repede decat lucrand undeva.

2 răspunsuri:
| Minder explică (pentru Salontanul):

Eu am laptop, doresc PC pentru sa ma joc. Am 14 si nu sa muncesc de asta intreb.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Minder):

Dar ce ai dorit? Poti merge cu parintii sa-ti depui banii intr-un cont de eonomii. Atentie! Trebuie vazut cat ii dobanda si cat ii impozitul. Altceva ce poti face?