| Joker3134 a întrebat:

Spuneti-mi locuri de munca bine plătite care sa fie cu spor de periculozitate.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vidanjor - pozitie foarte bine platita cu spor de "rusine" asigurat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gropar. Oamenii mor tot timpul, deci activitate o să ai. În cimitir niciodată nu o sa te simți singur. Chestia periculoasă este atunci când se ridică și pleacă acasă.

| Lioana a răspuns:

Pompierii au spor de periculozitate.

| sierra1 a răspuns:

Scafandru Joker, scafandru. Dacă nu-ți place, ia un job la inălțime, ce zici de cosmonaut?

| debarasator63 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu serios? La tine asta e raspunsul corect?

Bula
| Bula a răspuns:

- pucratori la retele electrice de inalta tensiune, in special cei care lucreaza si la inaltime
- personalul de interventie in locuri deosebit de periculoase
- personalul lucrator in locuri periculoase

| sudenta a răspuns:

Pompieri

politist

medic