| opacha a întrebat:

Stie careva o firma din Buzau care angajeaza soferi profesionisti fara experienta? Exclus comunitate.
Multumesc!

5 răspunsuri:
| GeorgeCosmin a răspuns:

Nu ai cum sa fii profesionist fără experiență.

| LisaJulie a răspuns:

Eu te sfătuiesc sa mai aștepți sa un an maca sa capeți experienta

| darrio2007 a răspuns (pentru LisaJulie):

Si daca nu conduce deloc in acel an, ce experienta poate avea?
Poti sa ai permis de cativa ani dar daca nu ai condus prea mult, nu inseamna ca ai experienta.

| LisaJulie a răspuns (pentru darrio2007):

Sa conducă în acel an bineînțeles!

| Violleta2022 a răspuns:

Nici una!
Nu risca nici o companie sa angajaeze soferi fara experinta, fiindca riscul sa faca praf masina companiei sau sa distruga bunurile transportate sunt mult prea mari, de aceea nu face sta nimeni.