| Ramo80 a întrebat:

Stie cineva care este suma ce o poti avea asupra ta la intoarcerea in tara? Exista o suma limita?

Răspuns Câştigător
| Andrei07565486 a răspuns:

Depinde de tara, cel mai sigur fa-ti un card in valuta, si vei trimite acolo in contul tau suma dorita, si vei fi fara grijihappy

8 răspunsuri:
| Alyceee a răspuns:

Lol, nu. Ce limita? Ce intoarcere!?
Poti intra in tara si cu 0, 00000 lei, la fel de bine cum poti intra si cu 1032190417 lei thinking

| ritza200 a răspuns:

Pai daca iti iei 100...200 de euro iti ajung si iti si mai raman
100 euro este 4mil si ceva
200 euro este 8 mil si ceva

| Ramo80 explică (pentru Andrei07565486):

Da, asa mi s-a mai spus ca e bine sa fac. Mersi frumos!

| alessia5158 a răspuns:

Da,exista o suma limita! Gasesti informatia aici : http://www.customs.ro/......aluta.aspx
Numai bine!

| Ramo80 explică (pentru Alyceee):

Parca totusi nu as avea atata incredere sa am o suma destul de importanta la mine... Nu stiu! Ai incercat?

| Ramo80 explică (pentru alessia5158):

Mersi frumos!

| alessia5158 a răspuns (pentru Ramo80):

Cu placere !

| sebysebyca a răspuns:

Daca sunt falsi, fara numar!