| anonim_4396 a întrebat:

Termin clasa a-12a si inca nu m.am decis unde sa dau mai departe dupa bac, precizez ca dau bacalaureatul la: mate, fizica si romana. Ce imi recomandati sa urmez?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

La reply-ul asta ma refeream dar acum imi apare.
E cam greu d eintrat la poli si te-ai hotarat cam tarziu. Trebuia sa te pregatesti mai mult.
Ai putea sa mergi la ASE, se intra pe dosar adica pe media de la bac fara alta admitere.

5 răspunsuri:
| Staind a răspuns:

Abdomen bagi?

| CristiMC a răspuns (pentru Staind):

Precizez ca poza e facuta in 2016, in jurul lunii martie. Abdomene n-am mai facut din iulie 2016, dar intr-o luna pot sa le scot destul de bine in evinta printr-un deficit caloric bine pus la punct

| ma3ryian a răspuns:

Scoala de soferi categoria CE urmata de atestate de transport marfa, ADR agabariti si NORVEGIA! 4000 euro salar pe luna.

| Adry05 a răspuns:

Pai precizeaza si tu la ce esti bun, daca vrei sau nu facultate, ca n-am de unde sa ghicesc eu unde dai tu.

| CristiMC a răspuns (pentru Adry05):

Am profil tehnicla scoala. Initial, voiam sa dau la politie, jandarmerie sau pompierie, dar n-am medie la purtare, asa ca trebuie sa ma reorientez. M-am gandit sa dau la inginerie, ce parere ai?