| Alex10092003 a întrebat:

Tocmai ce mi-am făcut cont de revolut, aș dori niște informații. Trebuie să plătesc ceva și cum depun bani și cum îi scot, trebuie să îmi comand card fizic sau merge doar pe telefon?

4 răspunsuri:
| Alex10092003 explică (pentru flixbuster):

Dacă am revolut și nu am card la altă bancă are ceva cum bag bani pe revolut?

| Daktary a răspuns:

Salutare in faci cont in aplicatia SelfPay introduci acolo cardul de la Revolut te duci la statia de plata si alimentezi, pe luna poti sa alimentezi cardul cu 4000 lei (exemplu daca ai 2 carduri poti sa alimantezi pe fiecare card cu 4000 lei) la fiecare depunere platesti comision in functie de suma depusa.

| flixbuster a răspuns (pentru Daktary):

Foarte tare, pe asta nu o stiam - am invatat ceva nou. Mersi!