| Yuana_Andreya_1985 a întrebat:

Un loc de munca in Roman, pentru persoana cu dizabilitati ma poate ajuta cineva? Multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la AJPFM in orasul tau.Mult noroc.

| Yuana_Andreya_1985 explică (pentru anonim_4396):

Am fost de nenumarate ori, si sa astept sa ma sune ei, asa fac toti. Mersi!

| Diana254 a răspuns:

Poti devenii reprezentant Lady's fara efort prea mare.Trebuie doar sa dai catalogul prietenilor, cunostiintelor sau oricui crezi tu.Valoarea minima a comenzii este de 10 lei, transportul gratuit in 2 zile in toata tara si discountul poate ajunge si la 42%. Daca esti interesata lasa-mi un mesaj aici sau adauga id-ul ladys_lady2000. Succes! happy