| Shinobi a întrebat:

Va rog, daca aveti idee de vreo oferta de job in Constanta (nivel student, nu am pregatire profesioanala) eventual la vreun bar/restaurant sau magazin, please, help. Nu-mi dati site-uri cu oferte ca am cautat...
Multumesc aniticipat!

6 răspunsuri:
| crinumaria a răspuns:

De ce bar, de ce restaurant? cand poti sta acasa si sa castigi bani.iar in timpul liber iti faci multe cunostinte.devino manager oriflame, poti castiga aproximativ 2000lei odata la 3 saptamani.bani acestia ii poti castiga fara prea mare efort...echipa ta te ajuta sa ii castigiwinking

| Shinobi explică (pentru crinumaria):

Manager? Mama a fost 10 ani reprezentant la o alta firma de genul si nu a castigat niciodata asa ceva, iar eu voi deveni manager, stand acasa si facand CE, mai exact? Cu tot respectul va rog, nu va mai bateti joc de oameni, unii s-ar putea sa va creada.

| crinumaria a răspuns (pentru Shinobi):

Nu imi bat joc de nimeni..eu numai ce am inceput in afacerea asta...aici nu e vorba sa faci afacere cu produsele ci cu oamenii..este de ajuns ca tu sa fi inscrisa iar la randul tau sa inscri alte persoane..mama ta nu a castigat nimic peobabil ca nu a vrut sa stie mai mult si s-a rezumat la un simplu reprezentat...eu nu fac misto si vorbesc foarte serios.

| Myhai23 a răspuns:

Poti incerca aici un venit frumusel de cativa euro pe luna care vin practic degeaba :)

http://www.virtconomics.com/recruit/pfiknqjpp5alkxkgtggi

| crinumaria a răspuns (pentru Shinobi):

Crinu_4u_cold.pentru mai multe informatii ca sa te convingi ca nu te mint.

| banidebuzunar20 a răspuns:

Buna. te pot ajuta eu, adauga-ma in lista bani_de_buzunar20@yahoo.com si iti voi da toate detaliile.