| Mariussss14 a întrebat:

Vam salutat

Am 17ani si stau in Austria merg la lucru... si in timpu liber vreau sa mai fac niste bani inainte cumparam tot ce prindeam mai ieftin si vindeam mai scump dar na stau mai prost ca nu am carnet

M-am gandit sa incep cu pcurile ca le am foarte bine si imi place foarte mult voi ce ziceti? momentan dispun intre 300-700euro

4 răspunsuri:
| slayer09 a răspuns:

Ar fi o orientare buna, avand in vedere ca tie iti place, poate poti sa cumperi componente mai ieftine si sa faci tu un pc din componente si sa vinzi, sau daca ai cunostinte ai putea chiar sa iti faci o firma de IT adica sa repari calculatoare (sa schimbi componente si sa reinstalezi windowsuri)

| pietrean a răspuns:

Daca stai intr-o tara,cu mult mai dezvoltata decat Romania, cu o putere financiara mult mai mare, cu o deschidere spre mediul privat mai inaintata, de ce ceri sfaturi "muritorilor" din tara pe care ai parasit-o? La noi in tara, cine are 700 euro, economii, este considerat bogat!

| Mariussss14 explică (pentru pietrean):

Un sfat am cerut nu un topor sa dau in cap

| Mariussss14 explică (pentru slayer09):

Am sa ma interesez mai mult.