| JIJ a întrebat:

Voi ce produse ati vinde daca ati fi antreprenori?

8 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Orice produs care imi aduce profit.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mi ar placea sa am un magazin de mobila, sau unul de articole sportive

| JIJ explică (pentru FatUglyVirgin):

Ceva mai concret? Un produs anume?

| TheAce a răspuns:

Un bun antreprenor nu vinde produse ci vinde o idee, un comfort, asta dupa ce l-a creat si l-a promovat cum se cuvine. Dincolo de asta, e bine sa te lansezi in antreprenoriat strict pe ceea ce cunosti, cel putin la inceput; in ce te-ai specializat.

| MihaelaDart a răspuns:

As vinde cosmetice ori vestimentatie...

| Winchester308 a răspuns:

Droguri.

| feraryyy78 a răspuns:

Sincer sa fiu, daca as fi antreprenor as merge la tara, as cumpara o baraca, as reconditionao si as face un bar cu pacanele. E cea mai buna idee de antreprenor in ziua de azi si e chiar foarte profitabila...deci as vinde bauturi alcoolice, tigari si sucuri. happy

| JIJ explică (pentru TheAce):

Totusi am idea de a vinde un produs care are deja cerere in tara sau in strainatate, daca voi crea un produs nou imi trebuie mai mult timp si mai mult capital pana ajunge sa fie apreciat de piata.