Întrebare recomandată | Cavani1999 a întrebat:

Vreau sa am o sursa de venit zilnica, sa fac niște bani, îmi puteți spune prin ce metoda pot face bani pe internet fără contract de munca? Dacă știți un site ceva îmi puteți da link-ul?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ai nevoie de contract de muncă. Metoda este ceea ce știi să faci, ceea ce știi să muncești.

| cristianvalentin337 a răspuns:

Eu de cateva luni, ca si baiat m-am apucat de videochat..pare o tampenie dar daca ai destul timp liber poti face o suma marisoara de bani. Am inceput prin crearea unui cont ( nu conteaza prea multe siteul ) si am inceput sa fac sesiuni. Tot ceea ce fac este sa dau drumul la camera de pe laptop si sa ma satisfac singur..in general ma urmaresc 20-30 de persoane si am donatii destul de mari. Luna trecuta am ajuns sa castig aproximativ 800 de dolari.

| TudorBoscuCristian a răspuns:

Societatea actuala ofera diverse metode pentru a ajunge la statutul de independent financiar, dar cea pe care o recomand cu toata caldura este:
Sa investesti in pesti rari.
Desi pare inoportun, piata pestilor a crescut deosebit in ultimii 10 ani. Poti gasi cumparatori japonezi pentru pesti de tip KOI.
https://knowyourmeme.com/memes/invest-in-rare-fish-multiple-uncles
Sper ca te-am ajutat! Astept funda!

| Aditu94 a răspuns (pentru cristianvalentin337):

Pe ce site? laughing

| bustamante a răspuns:

Poți face bani din reclame, ads click pay... poți face bani din videochat, vânzări, investiții, depinde ce fel de îndrumări vrei și unde te pricepi că sector.

| MelissaTheNiece13 a răspuns:

Canal de Youtube, banii din Youtube se fac de la 1000 de abonați în sus.

| Samyyyyy a răspuns:

Invata Youtube automation