| imihaistoian a întrebat:

Vreau sa imi fac un stoc de cateva sute de cutii cu miere la pliculet (stick) si sa vand la firme, ce parere aveti merge?

6 răspunsuri:
| Bebe09 a răspuns:

Mai bine gasesti firmele respective si dupa te apuci de treaba, este cel mai bine asa.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns:

Mai intai studiaza cererea de pe piata.Si daca gasesti firme interesate de asa ceva.Sa nu le faci degeaba si ramai cu ele pe stoc.Bani investiti si profit ioc.

| imihaistoian explică (pentru darrio2007):

Cum?

| darrio2007 a răspuns (pentru imihaistoian):

Mergi la firme si ii intrebi.Le dai si niste mostre sa vezi cum se vand.Ce este asa greu?

| imihaistoian explică (pentru darrio2007):

Cum studiez cererea de piata?