| IasMin1 a întrebat:

Ziceti-mi o metoda prin care sa fac bani

Răspuns Câştigător
| Letty03 a răspuns:

Poti vinde din lucruri cum ar fi o mica taraba. poti munci la neiste oameni (munca de copii) sau...cel mai bine e sa vinzi niste lucruri care nu-ti trebuiesc

16 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Munca.

| IasMin1 explică (pentru NoNameJunior):

Ce fel
ca eu am 9 ani

Răspuns utilizator avertizat
| Felix2009 a răspuns:

La 9 ani trebuie sa mai cresti putin, sa mergi la scoala, apoi mai vorbim. Ok?

| NoNameJunior a răspuns (pentru IasMin1):

Păi zi aşalaughing că nu mi-am dat seama.
nu ai cum să munceşti la vârsta asta.dar, uite ce poţi face:
când găseşti prin casă mărunţei(50, 10,20 bani), iai şi pune-i într-o puşculiţă. părinţii nu au aşa mare nevoie de mărunţei, şi dacă iei câţiva nu este un lucru aşa de rău.
o să vezi că, cu timpul vei strânge ceva bănuţi în puşculiţă.
succes!

| IasMin1 explică (pentru Felix2009):

Imi place tare mult la scoala

| IasMin1 explică (pentru NoNameJunior):

Multumesc tuturor care m-au sustinul adica annete si Felix 2009

| Felix2009 a răspuns (pentru IasMin1):

Ma bucur mult sa aud asta. Mult succes.

| IasMin1 explică (pentru Felix2009):

Esti un copil bun la suflet si cu anetee

| Felix2009 a răspuns (pentru IasMin1):

Multumesc, dar sa stii ca eu sunt mai mare.
Dar tocmai de aceea, daca pot vreodata sa te ajut cu vreun sfat, sa stii ca o fac cu placere.

| Adib123 a răspuns:

Gasesti multe idei mici si simple pe http://3afaceri.blogspot.com/. Succes!

| NoNameJunior a răspuns (pentru IasMin1):

Mulţumesc!:X

| Ptcc a răspuns:

Ia vezi daca iti place asta:
http://www.wix.com/ptc_p6/2

| JBP a răspuns:

Eu zic sa iti faci cont pe situl asta http://adv.justbeenpaid.com/? r=wGX4p5tDSB&s=splash2 dupa ce te inregistrezi intri in cont si accesezi JSS Tripler o sa primesti 10 dolari cu care iti cumperi o pozitie dupa care primesti 2% zilnic nu te costa absolut nimic, o sa vezi in fiecare zi cum iti intra banii si poti sa ii scoti cand vrei. Iti recomand sa vezi tutorialele ca sa intelegi mai bine cum functioneaza dar daca ai nevoie de ajutor trimite-mi un mesaj. Deci o sa faci bani fara nici un ban iti garantez inca din a doua zi poti sa iti scoti profitul. Iti trebuie un cont de alertpay iti las un link aici https://www.alertpay.com/? GfalH2Q%2fUbxmXLZw6wzBkA%3d%3d Mult succes

| Anony123 a răspuns:

La produs fata tatiilaughing...