| GameRoGo a întrebat:

1.Cine esti?

2.Care este anul nasterii tale?-

3. Ce zodie esti?-

4.Care este genul de muzica preferat+exemple de foratii/solisti, etc----ascult mai multe genuri de muzica,

5.Care sunt filmele si serialele preferate?--

6.Care este culoarea preferata?---

7.Care este animalul preferat+numele lui(daca ai)-

8.Care este mancarea preferata, dar bautura?-

9.Care este sportul preferat si ce(daca)practici?---fotbal

10.Care este avatarul preferat(puneti pe "Inserare imagine"-poza cu muntele)?

11.Ai frati/surori?+cati--

12.Care este melodia preferata?--

13. Urasti pe cineva din showbiz? u

14.Care este locul tau preferat din lume?-

15.Descrie-te fizic si sufletesc.--pai cred ca asta ramane la opinia voastra, si pentru fizic-pm

16, Lasa o poza cu orice drept amintire.

5 răspunsuri:
| vladhacker a răspuns:

Sorry nu raspund la asa ceva e prea intim happy

| GameRoGo explică (pentru vladhacker):

laughing

| Adry05 a răspuns:

3. Taur
4. Nu am doar unul dar hai sa zicem rapul, Deliric.
5. LA filme nu ma hotorasc, seriale: Gossip girl, Game of Thrones si bates motel
6. Mov, visiniu, roz pudrat, verde smarald
9. Pilates, practic pe acasa, de practicat practic inot.
11. Nu, dar mi-as fi dorit.
13. Ruby, Anda Adam, Loredana Chivu, Corina, Kardashians, Alexandra Stan

| deeeaqq a răspuns:

1. Eu nu sunt tu
2. te las pe tine să ghicești
3. Capricorn
4. pop + altele // Dua Lipa + alții
5. prea multe filme de zis. Seriale : TVD, Riverdale, 13rw
6. roșu
7. câine dar nu zic numele aici
8. shaorma // suc.
9. nu practic sport // statul
10. brb caut poza
11. o soră, îi vrei și cnp ul?
12. Gucci Gang
13. pe toți, dă-i drc
14. Bahamas
15. mă cauți dacă te interesează așa tare
16. e din vară // https://imgur.com/a/azf4g

| BIBI2308 a răspuns:

Ma cheama Bianca. Sunt nascuta in 2004 (am 13 ani). Sunt fecioara (23 august).
Imi plac mai multe genuri de muzica, dar cantaretii mei preferati raman Shawn Mendes si Ed Sheeran.
Imi plac filmele de actiune, fantasy... Ador Harry Potter, ieri am mnvazut un film foarte tare: Hansel si Grtetel: vanatorii de vrajitoare. Imi place Riverdale...
Am un catel, il cheama Puffy si e cea mai draguta chestie pe care am vazut-o vreo data.
Imi place pizza, limonada cu ceai verde (dar ma multumesc si cu o doza de Cola) si ador ingheta - cu vanilie.
Imi place foarte mult sa inot, dar nu o fac foarte des, in schimb sunt majoreta.
La intrebarea 10 nu am absolut nicio idee
Am un frate mai mic. Melodia mea preferata este Imagination (de la Shawn Mendes)
Cred ca ura este un cuvant puternic, dar nu nu chiar.
Marea, Oceanul... Asta imi place, sa vad apa... Ma linisteste.