| Matt24 a întrebat:

Am nevoie de titluri de carti/romane cu bufnite in care actiunea sa se concentreze strict pe bufnite...

3 răspunsuri:
| alecsasweet a răspuns:

Eu stiu doar film in care actiunea sa se concentreze strict pe bufnite. Regatul bufnitelor big grin

| alecsasweet a răspuns:

Eu stiu doar film in care actiunea sa se concentreze strict pe bufnite. Regatul bufnitelor big grin

| Matt24 explică (pentru alecsasweet):

Stiu filmul, dar am gasit si un titlu de carte..."bufnita si hohotul de ras care a salvat lumea"
Ma intrebam daca exista si alte carti cu bufnite...trebuie sa fac rost pana luna viitoare ^^