| abcdefghijklmnopqrstuwxyz a întrebat:

Buna,ajutati-ma please! Urgentt! Am nevoie sa fac un desen cu mai multe centre de interes dinamic, si nu am inteles. Funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| ema_2625 a răspuns:

Mai poti desena un sportiv care alearga pe un drum si poti scoate in evidenta miscarea-dinamismul trasand usoare linii si fiindu-i tricoul ud folosind culori astfel incat sa reiasa viteza.

4 răspunsuri:
| ema_2625 a răspuns:

Faci un desen din care sa reiasa dinamismul, miscarea:oameni care se misca pe strada cu un scop, masini, folosesti culori adecvate:imbujorati la fata.Vei reusi!

| abcdefghijklmnopqrstuwxyz explică (pentru ema_2625):

Un alt exemplu imi mai poti da? big grin

| abcdefghijklmnopqrstuwxyz explică (pentru ema_2625):

Multumesc! :*