| crissu09crissuletz a întrebat:

.stie cine cum se poate face un videoclip cu poze? in afara de movie, proshow? scuzatii categoria:X:X

Răspuns Câştigător
| Stitch92 a răspuns:

Adobe After Effects (orice versiunea). Printre cele mai bune programe.

9 răspunsuri:
| sufletdeadult a răspuns:

Ineacrca cu Videopad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu VideoPad.

| Smillee a răspuns:

Cel mai usor este cu PICASA 3.8 - http://dl.google.com/picasa/picasa39-setup.exe Are interfata in limba romana si este cel mai usor program de editat poze si facut videoclipuri (slideshow). Dupa instalare da click pe ->''Creati''->Film->Din selectia ->aici incepi sa creezi un film.

| KeepCalmAndLove a răspuns:

VideoPad
Movie Maker

Încearcă-le sunt destul de bune!
Succes!

| crissu09crissuletz explică (pentru AntoPisoi):

Mss AntoPisoi

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Trebuie sati instalezi un program "Flash Player Videos" si iti intra acest program de facut videouri. succes

| ÐÿÅ a răspuns:

Buna! happy
Incearca cu Videopad. Este foarte bun!
Sau Picasa.

| lorenicamutu111222 a răspuns:

Incearca cu Videopad. Succes. Funda?