| Edtfugih a întrebat:

Bunaaa! îmi puteți spune câte ceva despre liceul Ion Neculce din București,cum sunt profesorii,cum este colectivul, când se învață....În special cum este la mate-info.Multumescccc!

3 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Ai cam greșit categoria... Dar nu-i bai. La acest lucru e ok. Colectivul e ok, totul e ok laughing îți faci prieteni repede, profesorii sunt răbdători din câte știu. Evident trebuie să înveți ca sa fie bine. Și eu vreau la mate-info. Dar nu știu unde să mă duc, ori la Neculce ori la I.L.Caragiale laughing

| Edtfugih explică (pentru FaraNumePls):

Pai ce Neculce nu e artalaughing

| FaraNumePls a răspuns (pentru Edtfugih):

La Ion Neculce se face Mate-info, Științe ale naturii, Stiințe Sociale and Filologie(astea sunt profilele). Tu alegi ce îți place. happy