| GtaSA a întrebat:

Care este cel mai bun concurent de la x factor!?

9 răspunsuri:
| Alle23 a răspuns:

Mie imi placeau cei de la DUO VOICE... dar ca voce sunt T&L

| kittyshor a răspuns:

Imi place oana straight face

| k1dutzz a răspuns:

Andrei Leonte si T&L

| Alle23 a răspuns (pentru kittyshor):

Oana? cine e oana?

| alexralu34 a răspuns:

T&l

| 3TeoDora3 a răspuns:

In primul rand oana? care oana? a fost vreo oana? si in al doilea rand mie imi place andrei leonte dar T&L au mai multa experienta

| kittyshor a răspuns (pentru Alle23):

rolling on the floor ioooaii. scuzeeeeeeee laughing)))))))) ma gandeam la vocea romaniei laughing ioai.mii de scuze straight face...laughing) lol ce penibil...dar sa revenim la subiect si mie imi plac duo voice big grin

| MiauMiauPisiPufoasa a răspuns:

Dupa parerea mea T&L

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mult Alin Vaduva, intotdeauna a cantat bine, chiar si atunci cand a avut probleme mari la gat.Dar totul depinde de gusturi, bineinteleshappy