| Dominicc a întrebat:

Caut 2-3 colaboratori pentru diferite proiecte de Design.
Sa stie sa foloseasca Photoshopul de la un nivel mediu la unul mai sus.
Corel sau alte programe de editat/modificat.

As vrea pentru diferite proiecte: Editari foto, platforme de siteuri si postere. Imagini 3d sau 2D.

Daca aveti imaginatie, restul vine de la sine.

Blogul meu il gasiti la profill sau aici
http://konnstantinc.blogspot.com/

Pentru cei intereati, lasati aici un raspuns sau imi lasati un mesaj privat.

O seara faina

4 răspunsuri:
| YoSiAtat a răspuns:

Salut! As fi onorat. Stiu sa folosesc PhotoShop, Gimp, Inkscape (desene vectoriale), Scribus. Astea mi-au venit acum in minte. Oricum eu prind repede; si daaaa am multa, foarte multa imaginatie (imi place si webdesign, editare foto).

| YoSiAtat a răspuns (pentru YoSiAtat):

Am uitat sa-ti las id-ul. deci id-ul meu este yokatalin95 daca e vorbimwinking

| YoSiAtat a răspuns:

Da, e ok, sunt de acord. In cazul in care nu ai primit mesajul( ca nu sunt senior)winking

| Allix13 a răspuns:

Euuuu,stiu sa modelez in gimp2 id: shadowfirestorm13@yahoo.com as fi foarte onorat aaa si am fooooarte multa imaginatie dat fiind faptul ca sunt tanar