| mnfjgjfgtmfgktrgfo a întrebat:

Ce se intampla daca vezi un inger pe cer?

19 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o zi mai bună.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

1. trebuie sa intelegi ce ai vazut!
2. trebuie neaparat sa mergi la o consultatie psihiatrica!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Cred ca ar fi cazul sa dea la TCM pe undeva. Eu cand am citit intrebarea am vazut "Ce se intampla daca vezi un inginer pe cer?" si cred ca asta e o formulare mult mai de bun simt. Ca daca vezi ingeri, e groasa.

| Noone09 a răspuns:

Deci daca ai văzut îngeri pe cer înseamnă că ai fumat ceva as vrea să știu și eu ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ai schizofrenie.

| xerxes1 a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu un psiholog.El te poate ajuta cel mai bine.

| AnastasiaK a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Sau sa nu mai stea pe "iarba" sa caute ingeri happy

| Nemessys a răspuns:

Sa-ti iei ochelari. happy

| TheLifeIsGood a răspuns:

Pai daca chiar ai vazut, dar sincer ma indoiesc, banuiesc ca e un semn bun. Oricum, sunt mai multe sanse sa fi fost altceva, o pasare, un avion sau vreo halucinatie de a ta. Incearca sa vorbesti cu cineva despre asta, mai gandeste-te de cateva ori la acest lucru si poate iti dai seama ce a fost de fapt. Bafta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca probabil o iei razna.Slabe sanse sa fii vazut un inger

| minrest a răspuns:

Inseamna ca incet-incet incep sa ti se arate realitatile de pe lumea cealalta, asa ca mult nu o mai duci.

| missfatadelatara a răspuns:

Ți se va îndeplini o dorință.

| mnfjgjfgtmfgktrgfo explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Adică de ce?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru mnfjgjfgtmfgktrgfo):

Pentru binele acelora din preajm ta

| mnfjgjfgtmfgktrgfo explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Adică la ce te referi " la cei din preajma mea"

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru mnfjgjfgtmfgktrgfo):

Pentru a e alunga supiciunea ca ai avea lipsa de tigla pe mansarda.winking tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E timpul sa renunti la prenadez.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Ce a determinat concluzia ta? Avea chip de inger? Poate a picat vreo gagica din avion.

| Fantastic7 a răspuns:

Se întâmplă un fenomen numit schizofrenie.