| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Am mare nevoie de cineva care se pricepe bine(chiar foarte) să deseneze portrete umane! Vă rog din tot sufletul să mă ajutaţi! Dau fundă şi vă rog să lăsaţi aici sau printr-un mesaj privat adresa de email/mess sau de facebook(daca aveti) pentru a putea vorbi mai bine!

3 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Buna! Daca esti desenator, am pus si eu intrebarea asta in trecut si iti pot da link-urile primite, pe mine chiar m-au ajutat. Numai bine! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TheCritic):

Nu sunt desenatoare dar imi voi incerca norocul! Vrei sa-mi trimiti link-urile de care vorbesti?! Sau stii pe cineva foarte bun la desenat portrete?

| TheCritic a răspuns:

Uite intrebarea: http://www.tpu.ro/......-de-niste/
Inspira-te aici!