| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Am mare nevoie de cineva care se pricepe bine(chiar foarte) să deseneze portrete umane! Vă rog din tot sufletul să mă ajutaţi, va implor! Dau fundă şi vă rog să lăsaţi aici sau printr-un mesaj privat adresa de email/mess sau de facebook(daca aveti) pentru a putea vorbi mai bine!

4 răspunsuri:
| madamme a răspuns:

Exista programe pentru poze care iti modifica imaginea cum vrei tu. Opoate face si ca schitata in creion. Incearca photoshop sau irfan view

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru madamme):

Vreu ca cineva sa deseneze un portret al unei persoane care se afla in mintea mea si care nu are poze, adica o persoana care are trasaturi de la alte persoane(ochi, nas, gura, obraji), desenatorul sa creeze acea persoana pe baza pozelor cu persoanele de la care trebuie sa ia trasaturile.

| Dismally a răspuns:

Cauta pe Google, o sa gasesti multe persoane care fac portrete la comanda.
https://www.google.ro/#q=portret+la+comanda

| alinboran13 a răspuns:

Facebook-ul meu:Boran Alin