| malika a întrebat:

Imi poate spune cineva cum au reusit cei de la Romanii au talent sa faca momentul ala de magie?laughing ca nu pot sa inteleg

4 răspunsuri:
| Kamakura a răspuns:

Iluzionisti...
DAR iluzionisti pacaleste ochiul... dar la camera...
Cred ca cutia aia era un ecran care arata laserele si...laserele cred ca sunt din ceva moale(cred)

| LalaBandGirl a răspuns (pentru Kamakura):

Vz k si pavel si smylei s-au batut cu ele si au fost tari de lupta.
nu ai vz k ziceau:,, Nu da tare ca ma doare!"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Nu exista magie...
2. El prin anumite gesturi ale corpului te influenteaza fara ca tu sa stii...tocmai de aceea l-a intrebat pe Andy de ce a zis stop cand a taiat...si andi a zis ca asa i-a venit.GRESIT!
Mentalistul stia unde e scris versul din plic iar cand a ajuns cu foarfeca acolo pur si simplu l-a influentat pe andi sa zica stop fara ca acesta sa isi dea seama!

El cu gura lui a zis ca nu e magie...sunt efecte speciale ce depind foarte mult si de psihologie!

| pwp a răspuns:

Intrebarea asta vroiam sa o pun si eu laughing
N-am sa inteleg niciodata magia...