| AvalohAlyn a întrebat:

Muzica e cea mai frumoasa arta.happy
Ea transmite cea mai sublima emotie.happy
Ea coloreaza viata din negru, gri in toate culoriile vii.
Esti de acord cu asta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| MistretulPufos a răspuns:

Eh, hai sa excludem manelele...

| AvalohAlyn explică (pentru chiftelutacrocanta):

Eu as zice ca nu numai in creier patrunde muzica ci mai ales in SUFLET.happy
Muzica atinge sufletele oamenilor si ii vrajeste..devine o magie pentru ei, o magie in sensul bun, magia muzicii.happy

| Silvianus a răspuns:

În mare parte sunt de acord cu asta, dar cu două condiții. Să fie cântată corect si să fie pe placul celui care o ascultă.

| ToKen a răspuns:

Nup, nu-s de-acord.
E cea mai frumoasa arta in opinia ta.

| J0B0MAT a răspuns:

Da.love struck

| J0B0MAT a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Am văzut că o ai în playlist.Îţi place mult :D
Ai văzut-o pe asta de la favoritul tău
https://www.youtube.com/watch?v=1VYJ3UQCmtM

| AvalohAlyn explică (pentru J0B0MAT):

Bineinteles ca am vazut-o.
De cand a aparutlaughing
Insa ''Te rog'' ramane melodia mea preferata de la el.happyE cea mai buna a lui, in opinia mea.
Si asta e buna dar...''Te rog'' parca e ceva special pentru minehappy

big grin

Noapte buna!

| J0B0MAT a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Mie îmi place mai mult asta, că na, zice de fete eroine laughing
Noapte buuună :*

| DavidTheTrueMMAFighter a răspuns:

Da.Dar de ce pui intrebari de genul? :p

| VladFurouncul a răspuns:

Well, muzica e un lucru fantastic! Dar ca e cea mai frumoasa arta e discutabil, eu zic sa nu ne apucam niciodata sa comparam artele intre ele. N-are rost laughing Fiecare e unica si de neinlocuit!

| mentholinks a răspuns:

Majoritatea muzicii e nașpa.

| MJo a răspuns:

Sunt de acord. Nimic altceva nu poate avea un impact atat de mare, precum muzica.