| anonim_4396 a întrebat:

O sa sune ciudat da m-a luat nebunia si sunt fiert pe o fata dintr-un animelaughing). Totusi e una mai speciala deci nu s vreun weeb sau cv. Doar imi place ft mult.
Am o poza aleasa si vreau sa-mi fac o perna d aia mica patrata cu ea. Dar sa fie ca o fata sau sa fie fata de perna, gen nu doar poza asa. Stiti vreun site de poate face asta si sa fie bun?

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Recunosc că a trebuit să caut ce înseamnă "weeb":
"termen care se referă la persoane obsedate de manga și anime"

Dacă tu consideri că o fată dintr-un desen animat este "specială", "ești fiert pe ea" și vrei să ți-o faci față de pernă ca să-ți imaginezi că ești cu ea în pat, atunci mi se pare că ești destul de obsedat de respectivul personaj. Prin urmare, te încadrezi perfect în definiția termenului "weeb".

| Ionutcercel7 a răspuns (pentru johnnny123):

Nup, nu e genu de perna si nu mi as imagina asta, imi place foarte mult aesteticul pe care il are. Nu sunt weeb, dar nu vad care e problema, fiecare face ce vrea, chiar daca nu sustin asta.

| gabicoo a răspuns (pentru johnnny123):

A mai fost una (australiancă - la origine) de prin Franța îndrăgostită de un pod celebru, care s-au căsătorit cu podul. Jodie Rose Pont du Diable. Ai să-l vezi și pe Ionuț căsătorit cu perna. Ionuț Cercel Sandy Bell.