| AnDrEy_8110 a întrebat:

stiti cum pot desene oameni si animale cat mai comice, nu realistic.

Răspuns Câştigător
| Amy240 a răspuns:

Poti face multe caricaturi ( oamenii comici de care zici) de exemplu poti sa le faci capu mare si corpul mic :D sau sa le faci fete trasnite. Daca vrei sa vezi uite un link http://www.google.ro/......tp?/search :)

3 răspunsuri:
| yullia a răspuns:

Eu zic sa :
Conturul sa nu fie corect si sa fie sa zicem mai hilar, iesit din comun (exemplu:cap patrat)
Si la animale fa conturul ondulet sau alta forma(exemplu:pisica cu conturul doar in lini )
alte sfaturi nu mai am :d

| AnDrEy_8110 explică (pentru yullia):

Mersi yulia

| Edward_5128 a răspuns:

Te gandesti ca se stramba si le faci.