| MihaelaDart a întrebat:

As dori sa ma ajutati pentru gasirea unor site-uri de vanzare-cumparare si/sau cu licitatii din afara Romaniei m-ar interesa unde as putea sa-mi pun creatiile in arta plastica pe care le fac.

Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Http://www.ebay.com/sch/allcategories/all-categories/; jsessionid=7D19CA51EA8384908AB15E3772AA3399? _rdc=1

| MihaelaDart explică (pentru onasis1961):

Multumesc! cu toate ca nu doresc pe ebay, as fi vrut un site special pentru arta, am uitat sa specific in context.

| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Okazii.ro SUCCES!

| MihaelaDart explică (pentru SoreMihalacheSorina):

Okazii este site romanesc. Doresc site-uri straine, cele din Europa.