| anonim_4396 a întrebat:

Imi place foarte mult BRomania si de actorul Matei Dima.As vrea sa ma apuc si eu serios de actorie cum face el ce sfaturi mi-ati da? Va rog frumos raspunsuri serioase

P:S:Multumesc Dau Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| waXonwaXoff a răspuns:

Ceea ce face el, nu e mare actorie..Niste vine-uri si niste filmulete de 5-10 minute le poate face si un amator + ca subiectele lui de clipuri sunt banale. Daca vrei sa faci ce face el, ia-ti o camera mai buna si studiaza putin pe net cateva 'tips' despre actorie.

Daca vrei sa ajungi un actor adevarat ca Florin Piersic, Dinica sau Mihai Bendeac (glumesc) mergi la facultatea de film (UNATC spre exemplu). Succes!

1 răspuns:
| Kreisegger a răspuns (pentru waXonwaXoff):

Mersi