| ___iAho a întrebat:

Am auzit ca s-a aprobat/se va aproba legea cu 100cp in Romania. Si asta pentru mine, mi se pare destul de dezavantajos. Intrebarea mea este: cum s-ar descurca motorul de 1.5 90cp pe un Megane 3 lung? Initial voiam sa iau motorul de 110cp, dar nu vreau sa ma trezesc dupa ca nu il pot conduce. Se misca bine cel de 90cp pe varianta lunga? Merge la depasiri?

3 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Dacă vrei să fi pilot sportiv nu! Dacă vrei să ajungi în fiecare seară întreg, sănătos și viu, da este de ajuns. Lung, berlina sau break?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista nicio astfel de lege

| ___iAho explică (pentru romeo78):

Break