| oPunkko a întrebat:

Am deja o programare la traseu peste o lună de acum.
Nu am primit o confirmare pe email sau telefon. Este în regulă?
Și dacă am pierdut dosarul cu programarea deja făcută, ce pot să fac?

2 răspunsuri:
| Kys2000 a răspuns:

Pai nu ai instructor sa il intrebi? Te duci in ziua respectiva unde dai tu traseul la tine in oras, si astepti pana te striga un politist, teoretic esti deja trecut in baza de date deci nu iti mai trebuie programarea nu mai stiu exact cum a fost la mine

| Violleta2022 a răspuns:

Nu vei primi nici o confirmare pe email sau telefon de la Politie, ca ei nu fac asta, daca stii ca ti-ai facut-o era datoria ta sa memorezi ziua, ori sa ti-o notezi undeva.

Iar daca ti-ai pierdut dosarul, atunci pune mana si fa-ti altul, ca nu poti intra la testare fara dosar.