| andrystefan a întrebat:

Am fost la ARR sa ridic atestat de marfa si de persoane, si am primit un singur card pe care scrie la categorie CE DE, trebuiau 2 carduri? este vreo greseala?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

E bine asa, la ADR ti se dadea un carton pe langa acel card daca il scoteai ma refer.

2 răspunsuri:
| andrystefan explică:

Deci CE si DE inseamna Marfa si persoane?

| mgtow a răspuns (pentru andrystefan):

Da alea sant subcategoriile la care apartin atestatele dar se pot interpreta marfa si persoane, in acelasi timp se pot folosi la camioane, si microbuze de la 9 locuri in sus.