| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care au luat permisul de conducere. la examenul auto trebuie sa dai bani la politist sa te treaca...:-s

7 răspunsuri:
| Brainn a răspuns:

Depinde, daca e un nenorocit si chiar daca mergi bine te pica, da. Sora mea sa descurcat excelent, si a picat-o javra. thinking

| rexxx a răspuns:

In nici un caz nu da bani! sunt camere de filmat in masina de scoala...ca iti spun,, pretenii tai" ca au dat bani sunt balarii

| stefan110310 a răspuns:

Daca sti si esti bazat pe tine nu dai bani ca nu are cum sa te pice. trebuie sa fi foarte foarte atent la prioritati( treceri, semafoare, intersectii etc) si sa fi atent ca daca e "nenorocit" o sa incerce sa te bage pe strazi cu interzis. iar tu daca vezi asta ii zici ca nu intri ca nu ai voie si ii spui de ce nu ai voie. cam asta e. sa nu dai bani ca oricum nu ajung la politist, ii pastreaza instructorul. si tu la politist nu te duci niciodata sa-i dai bani personallaughing)

regis
| regis a răspuns:

Daca esti bolovan... desi in acest caz ai sanse mari ulterior sa te plimbi cu SMURD-ul.

| s3s a răspuns (pentru rexxx):

Unde ai dat frate tu traseul de aveau camere in masina?

| rexxx a răspuns (pentru s3s):

Toate au in caz de contestatie prietenas ca si la sala

| Bumbu89 a răspuns:

Nu au nici o camera in masina asta e vrajeala si cu spaga acum depinde cat e foamea de mare