| kabal86458 a întrebat:

Am spus gresit numarul masinii la traseul auto dar am fost admis. Mai primesc permisul?

Am fost admis la examenul practic auto, dar acum realizez ca numarul pe care i l-am spus examinatorului nu corespunde numarului masinii. Dar am hartia cu baremul, sunt admis. Mai conteaza?

Răspuns Câştigător
| ioana748 a răspuns:

Nu are cum sa ti conteste nimeni faptul ca ai fost admis.
Felicitări,

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca esti admis, esti admis

| kabal86458 explică (pentru suntserios):

Ma gandesc ca mai tarziu s-ar putea uita cineva la hartie si sa-mi anuleze rezultatul fiindca nu e scris bine numarul masinii

| Violleta2022 a răspuns:

A fost o greseala minora pe care examinatorul nu ti-a notat-o, odata ce ai fost admis. Felicitari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu contează numărul ăla.

| kabal86458 explică:

Am primit permisul. Asadar, nu, nu conteaza?