| Dia37Andreea a întrebat:

Bună. am nevoie de o părere argumentata din partea celora care au permis de conducere sau urmează sa dea. în câteva luni vreau sa ma apuc de scoala de soferi, dar nu știu pentru ce sa optez: categoria A2 sau B.voi ce ați recomanda din punct de vedere al utilizării în viata de zi cu zi a fiecărui vehicul, al ușurinței de manevrat și al costurilor pentru întreținere? și pentru o prima masina recomandați second-hand sau noua? (menționez ca am în minte audi a4 sau a5).

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

B. Fara discuții

| Dina1166 a răspuns:

Categoria B

| Ellie2emma a răspuns:

Categoria B.

| florin926481f a răspuns:

Din ce ai scris e clar ca vrei mașina adică categoria B, nu știu ce caută acolo comparația cu categoria A2 sincer.