| Geo089 a întrebat:

Bună.
Am un Chevrolet cruze
Când stau pe loc cu contactul pus merge muzica arată secvența în bord și cântă
Dar când pornesc mașina și plec nu mai merge și apare pe ecran "telephone"

2 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Pai pune musica de pe telephone?

In mod sigur are un meniu si poti lege sursa, inteleg ca vorbesti de radio

| VENON a răspuns:

Probabil este codat, și de aceea nu mai funcționează corect când il pornești, e doar o idee, eu am pățit astfel când am schimbat la sprinterul meu radio, reușeam să ascult muzică până să pornesc motorul, și după aceea adios amigos. O zi bună