| Andreeaa198 a întrebat:

As dori sa aflu pareri despre cei care ati dat traseul in Bucurestii Noi...eu am dat pana acum de doua ori traseul la carol, l-am picat deoarece prima oara am picat cu un tigan borat care nu a avut el chef sa ma treaca si m-am certat cu el, a doua oara am picat tot la el si ma picat tot pentru ca asa a avut el cheflaughingacum as dori sa incerc sa dau in Bucurestii Noi...astept pareri, chiar nu stiu ce sa fac.

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Eu am dat si am luat traseul din prima pentru cat.B si CE si D din a doua, nu conteaza unde dai si cu cine dai conteaza ce stii tu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu a avut el chef nu e un motiv, trebuia sa iti scrie clar pe foaie care au fost punctele de penalizare. daca te pui in gura cu ei nu mai conteaza unde il dai

| ginoeugen23 a răspuns:

Eu cred ca, cu 200 euro se cumintestehappy

| Andreeaa198 explică (pentru ginoeugen23):

Cere 350 d euro, si nu prea imi vine sa dau...

| ginoeugen23 a răspuns (pentru Andreeaa198):

Iti cere el? ia un reportofon cu tinelaughing