| anonim_4396 a întrebat:

De ce se oprește mașina in mers? Mersi

Răspuns Câştigător
| Unsfatbun a răspuns:

De ce trebuie să se trezească unii, dându-se mai deștepți decât le poate capul?
Fiecare întreabă ce vrea atâta timp cât o face politicos.
Spre exemplu, dacă unei fete nu-i vine menstruația sau altul se plânge că o are mică, avem noi vreo obligație să răspundem?
Dar o facem respectuos și ajutăm cât putem!
Vă rog să fiți mai buni și să nu deveniți haini la unele lucruri ce-i frământă pe cei din jur. Mulțumesc!

13 răspunsuri:
| Unsfatbun a răspuns:

Ce mașină ai?

| darrio2007 a răspuns:

Nu stii sa mergi cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Asta i buna? bine sa zicem, da unul cu experiența de 10 ani oare și el nu stie sa conducă?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Unsfatbun):

Opel Astra

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde cum s-a invatat. Prost s-a invatat, prost va conduce. Si nu accepta cand i se atrage atentia ca greseste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Nu vreau sa ma cert cu tine aici, nu mai comenta aiurea

| Albertamihaela1996 a răspuns:

Adu ți pe a ta la râpa.

| Unsfatbun a răspuns:

Este posibil să se fi stricat pompa de injecție. Dacă motorul se oprește brusc, înseamnă că nu alimentează.
Pune-o pe computer si poți diagnostica problema. Succes

| Albertamihaela1996 a răspuns (pentru Unsfatbun):

Multumesc ????

| Unsfatbun a răspuns (pentru Albertamihaela1996):

Cu mare drag!

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici eu nu vreau dar cunosc multe cazuri, in sensul care ti-am raspuns aseara.

| GigiCelMaiPeste a răspuns:

Daca e manuala e vina ta ca nu stii sa conduci

| mgtow a răspuns:

Pt ca e veche