| Gheorghe_Violeta_1966 a întrebat:

eu am o masina hyundai lantra wagon 2000. diesel E 2 doresc sa o ajut a o face E 4 SE POATE? DACA DA ce trebiue sa fac?,ma gindesc,ca pe GPL NU SE POATE Multumesc anticipat celui ce stie,si-mi raspunde, o seara buna

Răspuns Câştigător
| GGUESS a răspuns:

Pai asa m-am gandit si eu ca FPI! :-)

7 răspunsuri:
| FPI a răspuns:

Fara suparere dupa numele contului vad ca aveti o varsta apreciabila si nu cred ca v-ati gandit sa puneti aceasta intrebare idioata la care nimeni nu poate raspunde concret totusi tind sa cred ca a fost pusa de un pustie 14 anihappy
Pentru cultura generala in 2000 nu cred ca exista benzinar Euro 4 da de unde sa existe Diesel si cum sa montezi GPL pe Diesel?straight face

| Gheorghe_Violeta_1966 explică (pentru FPI):

Ok scuze, este foarte adevarat, dar nu am cunostinte despre motoare deci nu e nici o sansa mersi fain

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru FPI):

Se poate monta GPL pe diesel

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu se poate

| FPI a răspuns (pentru Gheorghe_Violeta_1966):

Ok, dat totusi sa zicem ca se poate monta dar de ce sa faci miscarea asta avand in vedere ca un diesel este un motor econom?happy

| FPI a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Si cum se face arderea daca poti pune?

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru FPI):

Se pune separat intreaba eu doar am vazut