| Predator30 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un Logan an 2007, cu 30.000 km la bord, 1. 5dci si inmatriculat si totul sa aiba in regula, cam cat credeti ca e pretul la un asa Logan? Eu ma gandeam undeva la 4000-6000 acum vreau si parerea voastra, si as fi foarte multumit daca ati da un pret exact.
Multumesc, O zi placuta!

Răspuns Câştigător
| SenzatioNNNNN a răspuns:

Acum depinde si de dotari si de km si de cum arata oricum pana in 3500-4000 Euro, avem 3 loganuri ale familiei pentru firma Logan Berlina 1. 5dci, Logan Break 1. 5dci Si MiniVan tot 1. 5dci dintre toate accestea cel mai bun mi se pare cel Break, franare mult mai buna motor mult mai puternic chiar daca e mai mare si cam atat, te-as sfatui Break 1. 5dci acum depinde si de gusturile fiecaruia, o zii placuta!

22 răspunsuri:
| Allexinno1988 a răspuns:

Sall 2500=3500 maxim

| Predator30 explică (pentru SenzatioNNNNN):

Ok multumesc frumos pentru raspuns,nu as merge pe break ca e cam mare,pe Berlina eu vreau, si Loganu mi se pare cel mai ok, consum mic, taxe mici etc, eu zic ca este o masina ok ...Multumesc incaodata si sa le pastrati sanatosi, foarte bune sfaturile pe care mi le-ai dat ...Raman pe 1.5 dci berlina

| Predator30 explică (pentru Allexinno1988):

Ok,Mersi

| Allexinno1988 a răspuns (pentru Predator30):

Cu placere

| Predator30 explică (pentru Allexinno1988):

Stai ca as mai avea o intrebare, pai si unde crezi tu ca gasesc o masina asa buna cum am scris eu mai sus? Tu mi-ai dat un pret cam mic crezi ca gasesc, eu am gasit si eu in bani in care mi i-ai zis tu dar cam toate aveau o hiba ceva...

| Allexinno1988 a răspuns (pentru Predator30):

Da sigur ca gasesti uite un link
http://anunturi.automarket.ro/......-2007.html

| MMaryus a răspuns:

Cu banii care ii zici tu iti iei volkswagen din anul 2005/2006 tdi, il inmatriculezi pe Bulgaria si ai terminat

| Predator30 explică (pentru Razvanp69):

In primul rand ca e pe alb si nu prea imi place, eu vreau un albastru metalizat sau negru, si in al-2-lea rand nu scrie cati kilometri are, si mai un impediment ii inscrisa pe Bucuresti ceea ce nu imi suna bine.o zi faina!

| Predator30 explică (pentru MMaryus):

Da,dar sunt scumpe piesele, consuma mult, si eu m-am gandit prima data la un vw golf IV dar m-am gandit mai bine raman pe logan e si mai ieftin, de lucru etc...

| consilierultau001 a răspuns:

Mai mult de 4 000 sa nu dai

| Predator30 explică (pentru consilierultau001):

Ok mersi de sfat!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

La km astia ar fi bine 3800

| Predator30 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Pai nu vreau sa aiba mai mult de 30.000 de km ca sa fie in regula, sa mearga bine ..Ca rar gasesti masini ieftine si cu km putini majoritatea la 3000-4000 de euro au peste 70.000 de km cu aproximatie...

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Predator30):

Eu am gasit la 40000 km din 2008 la 3700 de ce n-ai gasi si tu?

| Predator30 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Pai eu nu prea am timp sa ma uit, am fost de vreo 2-3 ori in piata, nu am gasit nimic pe plac, si acum incerc sa imi fac un pic de timp sa imi gasesc ca cam am nevoie de o masina.

| viotedy a răspuns:

Daca vrei ceva mai mica vorbeste cu cineva care aduce din Germania un vw, un opel si e mult mai bun.pe la 3-4 mii euro.te interesezi inainte de taxe.

| Predator30 explică (pentru viotedy):

Ok,vio da pot spune ca as vrea un golf la 3-4 mii dar as vrea sa le iau direct de la dealeri din Germania, de pe piata nu prea am incredere in asa ceva, mersi de ajutor... daca stii cumva dealeri care se ocupa poti sa mi dai ti-as fi recunoscator

| viotedy a răspuns (pentru Predator30):

Pai in orasul tau nu cunosti pe nimeni de genul? si sant si un fel de excursii sa zic asa, te duce in Germania, cazare la hotel o noapte, iti alegi masina, dar e mai greu daca nu stii nemteste deloc.

| viotedy a răspuns (pentru Predator30):

Cauta pe google-cum aduc o masina din Germania-sunt niste articole de ghe. buhnici

| RB26DETT a răspuns:

Cu banii aia iti iei un volvo s80 de prin 2000 si beneficiez de un design si un lux ce nu il intalnesti nici pe mercedes.

| Predator30 explică (pentru viotedy):

Ok,multumesc