| Swagmotherfuckers a întrebat:

Bună TPU, cei care va pricepeți la mașini, am o problema.
În timpul mersului se aude un huruit, cred ca îi rulmentu', am mai auzit acest sunet și tot rulmentu a fost de vina, pe partea dreapta spate, problema îi ca acum nu știu care îi de vina, fata sau spatele, pe partea stanga, mecanicul la care am fost mi-a spus sa mă uit care îi devină sa comand piesa și sa merg după la el, eu nepricepandu mă acum ce sa fac, cum pot sa îmi dau seama, am pus cricu am ridica mașina de pe partea stângă am învârtit de roti dar nu se aude mai nimic, ce sa fac?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai ca sunt confuz, ai fost la mecanic sa iti rezolvi problema si el te am pus pe tine sa o rezolvi? poate e cazul sa te duci la un mecanic care isi face si treaba

| Tukann a răspuns:

Te duci la un magazin de piese. Dai modelul masini.La unele masini rulmenti sunt stas...adica pot fi pusi pe orice parte.Asta daca vrei tu sa faci singur lucrul asta. Daca nu cauta un mecanic care sa iti spuna sigur ..ca sa nu dai bani degeaba

| Swagmotherfuckers explică (pentru suntserios):

Am vb cu el întâlnindu mă la un magazin, nu am fost expre la el pentru treaba asta