| thecezar a întrebat:

Buna TPU cum as putea sa curat interoiorul masini tatalui meu,am curatat covorasele si mizeria dar bordul,dati-mi cateva sfaturi, funda.

Răspuns Câştigător
| lore9327 a răspuns:

Pentru bord ai putea folosii silicon(este foarte ieftin in jur de 5 lei se poate gasi si spray si lichid dar mai bun este lichid) il aplici pe un burete mai mic
Ii da un luciu deosebit
Dai o data pe saptamana

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Roman_Florinel_1956 a răspuns:

Silicon bord si laexterior polisare

| lore9327 a răspuns:

Foarte multe cunostinte de ale mele folosesc sampon johnons baby mai exact cel pe lila(pui in apa pe care o folosesti pentru spalat, ori pe un burete, dai pe toata masina dupa care clatesti cu furtunul, in caz ca ai.)

| AgathaRo a răspuns:

La bord poti folosi un silicon iar prizele de aer cu o pensula.