| AVRILavigne1000 a întrebat:

Buna TPU tata vrea sa isi ia o masina pegeout(pejo) sau un skoda ceva asemanator....pana in 4.000 de euro si sa fie inscrisa in tara link-uri ceva va rog in arges sau la Bucuresti cu adevaratul proprietar(ca de mai sunt oameni care dupa ce se razgandesc sa nu o mai vanda a ca nu e a mea sau ceva de genul) funda kiss

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| AVRILavigne1000 explică (pentru znstr):

Vai iti multumesc tocmai dupa www.auto.ro si-a luat masina de la slatina funda e a ta

| znstr a răspuns (pentru AVRILavigne1000):

Ma bucur ca si-a gasit, mersi si eu de funda. Pupici!