| ToaderElena a întrebat:

Bună tuturor! Postez aici în speranța, ca ma puteți ajuta..cumva.am cumpărat o masina de la cineva și am vrut sa ma conectez la contul meu google,,pe google play, dar acolo.imi apare fostul proprietar..Am încercat sa îl sterg, dar îmi cere parole și adrese de email.m-ati putea ajuta? Cum as putea sa ii șterg alea? Mulțumesc anticipat pentru răspunsuri!

5 răspunsuri:
| Korkodeln a răspuns:

Orice masina are o procedura de reset si stergere telefon inregistrat deja (de obicei la setarile Bluetooth), problema e ca procedura si locul in meniuri unde o gasesti difera de la fabricant la fabricant, daca dai marca si modelul concret te putem ajuta mai mult.

| ToaderElena explică (pentru Korkodeln):

Bună. este vb de un vw passat din 2006.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tragem concluia ca are o navigatie after market pe Android?
Orice android are un reset to factory

| ToaderElena explică (pentru suntserios):

Tot ce este posibil! O sa mai încerc.