| Anonymous989 a întrebat:

Cam cat ar costa sa pun un sistem NOS la Dacia 1310? Si as vrea sa stiu cam ce viteza o sa prinda.

8 răspunsuri:
| catalin055 a răspuns:

Frate nu se merita pe dacie gandeste-te ca poti ajunge la 160 170 dar zboara piese din ea sincer nu te risca nu are rost poti patii ogramadata de lucruri parerea mea

| Anonymous989 explică (pentru catalin055):

Stiu. Doar am glumit laughing Merg cu 170 la ora si imi explodeaza motorul happy

| viotedy a răspuns:

Ha-ha-ha

| KaPy2 a răspuns:

Nu face mașina cât costa o instalație nos pe mașina +mana de lucru laughing)

| KrYsTy2OOO a răspuns:

Esti amuzant, fratelaughing

| miki2 a răspuns:

Oricum nu se putea pune....HA HA

| m2704 a răspuns:

Cea mai mare prostie pe care am auzit-o.

| EddiWeed a răspuns:

Cred ca glumesti, crezi ca este atat de simplu? pui butelia de NOS si accesoriile necesare si gata masina zboara?rolling on the floor))