| Evelinmariaa a întrebat:

Care e diferența dintre o scoala de șoferi unde platesti in jur de 1200 de lei și una la care platesti in jur de 800 de lei? Exista posibilitatea mai mare de a pica la cea de a doua sau cum?

6 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

N-am auzit sa existe scoala de soferi atat de ieftina, la mine sunt 1200-2000, iar diferentele intre astea sunt doar masinile pe care inveti. Uita-te pe site-ul lor, ar trebui sa fie ofertele acolo. Poate nu faci cursuri la care ti se preda legislatia sau ceva.

| Evelinmariaa explică (pentru Dalmore):

Totul este inclus in cei 800 de lei.

| Dalmore a răspuns (pentru Evelinmariaa):

Mi se pare foarte putin. Macar mai cunosti persoane care au terminat scoala asta si pot sa te asigure ca e ok? Eu saptamana trecuta m-am inscris si la mine e 1350. :/

| Evelinmariaa explică (pentru Dalmore):

Tocmai de asta întreb. Mi se pare ceva ciudat. Cunosc o persoană care a luat carnetul din prima

| anonimg a răspuns:

Probabil diferența constă că în cel mai scump sunt incluse și alte taxe (control medical, control psihologic, poze, manual).

| anonimg a răspuns:

Tu trebuie să suni fiecare firmă în parte și să-i întrebi ce este inclus in prețul oferit.