| adina5adina a întrebat:

Care este cea mai sigură mașină?

11 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Un model care a fost testat foarte bine.

| GeogG23 a răspuns:

Volvo - testele lor de siguranta in caz de accident sunt disponibile pe YouTube.

| Dragobeta a răspuns:

Soferul care respecta regulile. Masina nu poate face nimic daca soferul e inconstient.

| johnnny123 a răspuns:

Cea mai sigură mașină disponibilă pentru public, sau cea mai sigură mașină care există?

Cea mai sigură mașină ar putea fi Cadillac-ul supranumit "The Beast" care-l transportă pe președintele Statelor Unite. Dar poate mai sunt și altele din aceeași categorie.

| adryang78 a răspuns:

Mașina condusă responsabil, ținând cont de conduita preventivă și regulile de circulație.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil masinile marilor conducatori ai lumii, presedintele SUA, Rusia, China...

| ninuku a răspuns:

Toate sunt sigure, depinde de sofer.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Beko spală bine este silentioasa, au la Emag 2000 lei ia o acum ca e ofertălaughing

| mihai69 a răspuns:

Masina de spălat.

| Holiday a răspuns:

HMMWV (Humwee). Mai ales daca e inarmat complet.

| ReddY25 a răspuns:

Volvo,Volkswagen