| mrstef a întrebat:

Care este dragut/a sa ma invete si pe mine cum sa instalez un tester pentru masini pe laptop? multumesc

9 răspunsuri:
| cucubau1992 a răspuns:

Daca ai programul te ajut eu dar tine minte pe langa program trebuie sa ai si cablu ce face conectivitatea intre masina si laptop

| Geo17 a răspuns:

Da poti downloada asa ceva? Daca da..va rog..lasati un link.
mersi!

| cucubau1992 a răspuns (pentru Geo17):

Da se poate dar trebuie platita o suma de bani pentru el incearca sa cauti vas 50 nu mai stiu cat iti da google e folosit pe vw skoda audi si seat

| mrstef explică (pentru cucubau1992):

Dar eu vreau sa il folosesc si pe bmw

| Geo17 a răspuns (pentru cucubau1992):

Io am as dori pentru. Mercedes-Benz. big grin

| mrstef explică (pentru Geo17):

Nu stiu, nah ma ionformez, o sa imi cumpar op interfata si dupa aceea poate merge, nu mai vreau ca cand ma duc sa cumpar o masina sa nu am habarbig grin

| cucubau1992 a răspuns (pentru Geo17):

Scrie pe google tester auto mercedes benz si vezi ce iti da

| cucubau1992 a răspuns (pentru mrstef):

Scrie pe google tester auto bmw si vezi ce program iti da

| mrstef explică (pentru cucubau1992):

Mersi frumos cucubanu1992