| Kys2000 a întrebat:

Cu ce sa indepartez niste zgarieturi de pe capota? sunt foarte fine dar se vad rau mai ales in soare, tot gasesc zgarieturi fine pe capota acum inteleg se mai urca o pisica si o zgarie dar chiar asa fix la masina mea mai e si negra se vede imediat ( nu vreau sa ii dau polish inca vreau o solutie sa indepartez zgarieturile, cineva mi-a recomandat lacrimi de panda acum nu stiu ce sa zic)

2 răspunsuri:
| ValentinaXXI a răspuns:

Creion corector pentru zgârieturi, ceara, marker, lacrimile de panda sigur nu laughing