| Mimi26567 a întrebat:

Cum pot afla ce punctaj am dupa ce dau examenul teoretic auto? Imi scrie pe dosar sau aflu de la politist la traseu?

4 răspunsuri:
| dorikut a răspuns:

Examenul teoretic auto se dă pe calculator, într-un format foarte similar cu cel de pe site-ul DGPCI [1]. În timp ce răspunzi la întrebări, vei putea vedea (după fiecare întrebare) la câte ai răspuns corect. Astfel, vei ști și punctajul obținut.

Succes!

https://dgpci.mai.gov.ro/dlexam

| Mimi26567 explică (pentru dorikut):

Dupa examen nu e notat nicaieri punctajul de la sala?

| dorikut a răspuns (pentru Mimi26567):

Este notat, dar dosarul rămâne la poliție.

| sweetys a răspuns (pentru Mimi26567):

Si va aparea si pe fisa unde vei avea baremul la exmenul practic plus datele tale si cateva poze din timpul examenului teoretic